Individuální schůzky rodičů s učiteli

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 od 16:00 do 19:00 hodin se konají v budově ČRG s. r. o. individuální schůzky rodičů s učiteli. Rozpis umístění jednotlivých vyučujících najdete v den schůzek při vstupu do budovy. Těšíme se na vás!

Den otevřených dveří

Druhý Den otevřených dveří se bude na našem gymnáziu konat ve středu 16. 1. 2019. Více informací naleznete zde.

ČRG s. r. o. je i na Facebooku

Podívejte se sem.

Sportovní aktivity na ČRG

Sport a sportovní aktivity provázejí studenty ČRG s.r.o. všemi ročníky osmiletého i čtyřletého studijního programu. Škola má přímo v areálu prostornou, kvalitně vybavenou multifunkční tělocvičnu. Žáci ji navštěvují v hodinách tělesné a sportovní výuky. V rámci tohoto předmětu však navštěvují studenti i jiná českobudějovická sportoviště, jako je plovárna nebo zimní stadion.

V průběhu studia studenti absolvují několik sportovních kurzů – vodácký, cyklistický a zimní kurz lyžování. Na nich mají studenti možnost se zdokonalit v těchto sportovních oblastech, ale i příležitost lépe se poznat mezi sebou a navázat nová přátelství.

Každoročně odjíždějí třídní kolektivy, které projeví zájem, na tradiční sportovní kurz do Chorvatska. O oblíbenou předprázdninovou akci je pokaždé velký zájem.